نام بازي : بازي وبلاگي پرواز با هزار تومني !

داور : خداوند محک

کمک دارو : وجدان خودتون

با يک هزار توماني دو بال ساخته ام

و مي خواهم با آنها تا خداوند پرواز کنم

کسي هست که در اين پرواز ياريم کند ؟!

اسم بازي هست پرواز با هزار تومني . اين جمله رو که يادتون هست ؟! با هزار تومن چي کار ميشه کرد ؟!

خيلي وقتا توي خيلي سايت ها اين تبليغ رو که مربوط به موسسه خيريه محک هست مي بينيم اما شايد به دلايلي مختلفي مثل تنبلي در عضويت کوتاهي کرديم . اين بازي يک تلنگر هست براي اون هايي که هنوز عضو نشدن که ضرف هفت روز آينده عضو بشن و اونايي که عضو هستن عيدي بچه هاي محک رو بدن .

ما حد اقل مبلغي رو براي بازي همون هزار تومن در نظر مي گيريم اما اگر کسي بيشتر از هزار تومن هم هديه کرد لطفا فقط بگه هزار تومن واريز کرده . نمي خوايم با افزايش مبلغ واريزي يکي از دوستان کار بقيه کم به نظر بياد چون بزرگيه کار انسان ها رو فقط خدا تعيين ميکنه و فقط اونه که مي دونه کمک هاي ما به چه نيتي و در چه وضعيتي بوده .

اول تصميم گرفتم از محک يه شناسه عضويت بگيرم و همه به اون حساب واريز کنيم يا اينکه هر کس شناسه عضويتش رو بفرسته برام . اما بعد شرمنده شدم از تصميمم چون فقط خداونده که ميتونه ارزش کار انسان ها رو مشخص کنه و از اون گذشته اينکه هر کس يه شناسه براي خودش داشته باشه بهتره تا هميشه بتونه لااقل ماهي يک بار با حداقل يه هزار تومني تا خدا پرواز کنه .

داور رو خداوند قرار داديم چون هميشه ناظر همه اعمال بنده ها هست و خودش ميدونه کي در بازي شرکت کرده .

يک کار ديگه هم هست که شرکت کننده ها بايد انجام بدن . بايد به دوستاشون اطلاع بدن . که هر چه اشخاصي که با اطلاع شما وارد اين زنجيره مهرورزي شدن بيشتر باشه امتياز شما بيشتر ميشه .

يادتون نره اين يه مسابقه نيست يه بازيه که داورش خداوند و بايد مطمئن باشيد داور عادليه و حتما پاداش اين مهرورزيتونو ميده .

شرايط بازي به اختصار :

1 . قرار دادن همين پست در وبلاگتان

2.  عضويت در موسسه محک ( عضويت در محک تلفني هم انجام ميشه ) (براي کساني که عضو نيستند)

من براي سهولت شما لينک مستقيم درخواست عضويت رو در محک براتون گذاشتم ولي ثبت نام از طريق شماره تلفنش خيلي راحت تره که شمارش رو در همين صفحه اي که گذاشتم مي بينيد

تلفن مستقيم با درخواست عضويت محک :021-  23540  ( لينک مستقيم عضويت در محک )

3 . واريز حد اقل هزار تومن به عنوان عيدي کودکان محک .( چنانچه در صورت تمايل بيشتر از هزار تومان هم هديه کرديد لطفا فقط هزار تومان بيان کنيد) (در صورت تماس با همون شماره بالا براي انواع واريز راهنماييتون ميکنن)

4 . اطلاع رساني به لينک دوستان وبلاگي و آشنايان .کمک يادتون نره

5 . و همه اين کار ها بايد ضرف 7 روز آينده انجام بشه .

يادتون نره اين دوستاي کوچولو منتظرن تا شما بازي

رو شروع کنيد

نکته : هر کس در بازي عضو شد به من اطلاع بده که يه آماري داشته باشيم

مشخصات

• جهت مشاهده منبع اصلی این مطلب کلیک کنید
  • کلمات کلیدی منبع : هزار ,بازي ,عضويت ,تومن ,بايد ,واريز ,هزار تومن ,هزار تومني ,هزار تومان ,درخواست عضويت ,بازي وبلاگي ,بازي وبلاگي پرواز
  • در صورتی که این صفحه دارای محتوای مجرمانه است یا درخواست حذف آن را دارید لطفا گزارش دهید.

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

معماری منظر سالم زیبا وبمستر پرده زبرا روزگار تنهای مطالب جدید و زیبا تاینی تورک Jeff ترجمه انگلیسی به فارسی مرجع کتاب های آموزشی سئو